Nano R-1 Derz Dolgu Koruması

Geleceğin Teknolojisi

Nano R-1 Derz Dolgu Koruması

Nano R-1  derz koruması nedir?

R-1 doğrudan uygulama sonucu olarak su geçirmezlik ve emilim önlemenin sonucu olarak küf, çatlak ve dağılmayı engeller.

Kaplama sonrası, derz dolgu küften dolayı kararmaz, çok daha az dökülür ve kolayca ve çabukça temizlenir!!

 

Sonuç: R-1 suyun hidrofobik iticiliğine ve emiciliğine yardımcı olur, bunun yanında kuruma sonrası kabarmasının ve genişlemesinin önüne geçer. Oluşan nem sonrası, çatlama, dökülme, ve öncelikli olarak küf yüzünden oluşan kararmanın önüne geçer.

 

R-1 kaplama görünmezdir ve ultra-ince ( nanometrik boyutlar), su-geçirmez (hidrofobik) ve yağ geçirmez ( oleofobik) su-bazlı, kokusuz çevre dostu, gözenekli ve emici yüzeyler için en iyi şekilde geliştirilmiş bir üründür.

Malzeme daimi ”Hava alma” özelliğine sahiptir, renk değişikliğine neden olmaz ve sadece mineral derze, seramik/porselen/ zemin taşları ve dahasına etki etmeden kendini nasıl yapıştıracağını bilir.  R-1   çok uzun süreli su geçirmezlik konusunda muhteşem başarı gösterir. Çatılarda ve balkonlarda, kendi kendini temizleme etkisi sayesinde , yağmuru ” doğal bir temizleyici” haline dönüştürür , istikrarlı UV dayanıklılığı aşınma ve dökülme, kir, toz, mantar ve küf dayanıklılığını yüksek ölçüde arttırır. Bu yolla, R-1 kaplı alanın yüzeyini uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi korur ve muhafaza eder.
Ne için tasarlandı?

İç ve Dış kullanım. Binaların, banyoların, banyo lavobo ve duş ( kararan silikon yerine) çevrelerinin, güneş balkonlarının, çatıların, havuz çevrelerinin, sanaların, çöp odalarının, mutfakların, restorantların ve derzin olduğu her yerin kaplaması için tasarlandı.
* R-1 epoksi derz için değildir.
Kaplama sonrası elde edilen sonuç:

The surface transforms into a “one-way valve”– from the outside inwards – there is water and absorption repellency (the causesof mold and disintegration) and from the inside outwards– carried out the act of “percolation” of the existing air and moisture outwards. In this way, the imprisoned moisture is released and dampness, mold, crumbling and cracking are all avoided.
Çok az ya malzeme kullanımı sayesinde metrekare başına oldukça düşük maliyet ile inanılmaz sonuçlar!!
Kaplama : 40 – 60 metrekare/litre, dolgunun çeşidine, emiciliğine, genişliğine ve yapısına bağlıdır.

 

Uygulama: Emilene kadar püskürtün. Bir fırça kullanılabilir fakat kaplama alanı değişkenlik gösterebilir.
Paketleme:  250 ml;750 ml;  4 litre bidon; 20 litre varil.
Taşıma ve Saklama: Orijinal ve kapalı kutusunda 2 yıla kadar saklanabilir. Sıcaklığı 3 – 30 derece arasında kapalı bir alanda muhafaza edilmelidir.

Kataloğ’u indirmek için tıklayınız…

MSDS bilgilerini indirmek için tıklayın…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: