Nano-Plast NP- 400

Geleceğin Teknolojisi

Nano-Plast NP- 400

Nano-Plast nedir:
Nano-Plast kaplama doğal, görünmez ve çok ince ”nefes alan” çevre dostu , özellikle polimer, sentetik yüzeyler, ve plastik bileşenli bir çok yüzey gibi plastik endüstrisi için geliştirilmiş bir üründür.Malzeme yıpranmaya karşı muazzam bir dayanıklılık sağlar ve su ve yağ tutunmazlık ile ömrünü uzatır.
Güçlü ve istikrarlı UV dayanıklılığı kurumaya, çatlamaya, aşınmaya ve deniz, deniz tuzu, nem, bakteri kirlenmesi, pas, küf, mantar, çamur, kir ve dahası gibi zor koşullarda bozulmasını engeller.

Yukarıda bahsedilen kirleticilerin toplanmasını azaltır ve herhangi ekstra bir malzeme kullanmadan  temizlenmesine olanak tanır. Nano-Plast böylelikle kapladığı alanı uzun süreler boyunca ilk günkü gibi korur ve muhafaza eder.

Ne için tasarlandı?
Akrilik küvetler, jakuziler, kaplar, duşa kabinler, Sezar mermeri, mutfakta Koriyan, Samsung ve diğer yüzeyler için, silikat lavabolar, plastik mobilyalar, kamyon, motosiklet, ön cam, kask, gözlük gibi otomotiv endüstrisi ürünleri, hava ve demir yolu endüstrisi ürünleri, plastik bazlı solar paneller, gözlük camları ve plastik bazlı optik malzemeler, sulama sistemleri ve gereçleri, binalar ve depolar, akrilik plakalar, bilgisayar ve televizyon ekranları, elektronik malzemeler, brandalar ve tüm çeşit sentetik plastik, polimer, termoplastik, termosetler için tasarlanmıştır. .

Nano–Plast nasıl işler?

Nano- Plast çatlaklar dahil olmak üzere yüzeyin derinlerin işler ve nanometrik boyutlarda çok ince kaplama yapar.

Nano-Plast bir ”kapatma” malzemesi olarak tanımlanamaz çünkü yüzeyi doldurmaz, bunun yerine kimyasal olarak yüzeydeki en küçük konturlara bile yapışarak koruma sağlar. Böylelikle kaplanan yüzey ”nefes alan” bir yüzey haline gelir.

Koruma avantajları ve karakteristik özellikleri:

 • Deliklere ve çatlaklara dahi işler.
 • Yüzeyin rengini ya da doğasını hiç bir şekilde bozmaz.
 • Kaplı yüzeyin ilk günkü özelliklerini korurken uzun yıllar ömrünü uzatır.
 • Kuruyup çatlamasının gecikmesine yardımcı olur ve kaplı yüzeyi uzun yıllar yıpranmadan korur.
 • Yapışmazlık ve tutmazlık özelliği kirleticilerin yapışmasına engel olarak temiz kalmasını ve kirleticilerin derinlemesine işlemesini engeller, bu da onları kolayca temizlenebilir hale getirir ve temizliği kolaylaştırır ( Bir parça bez, hatta gün ışığı bile yeterli olacaktır).
 • ”Kendi kendini temizleme” özelliği yüzeyi tozdan, çamurdan, küften, pastan ve dahasından temizlenmesine yardımcı olur. 50 bara kadar normal su püskürtme bile kuş pislikleri dahi kirleticileri çıkarmaya yetecektir.
 • Temizleme malzemesi ihtiyacını minimum düzeye indirir.
 • Sıra dışı istikrarlı UV koruması ve yüksek çevre sıcaklığı dayanıklılığı vardır. Mevcut diğer kaplama ürünleri özellikle güneş ışığı gibi ısı ve radyasyonda hemen dağılmaktadırlar.
 • Donmaya karşı tamamen dayanıklıdır.
 • Yiyecek olan yerler için güvenlidir ve CBA sertifika onaylıdır.
 • Kokusuz ve renksizdir.
 • Hemen hemen tüm ev ve endüstriyel temizlik malzemelerine karşı dayanıklıdır ( Konsantre asitler dışında).
 • Ortam sıcaklığında kurur, yapay UV gibi ekstra bir uygulamaya ya da enerjiye gerek yoktur!
 • Kendin yap ya da standart endüstriyel havasız sistem  ( mümkün olan en ince püskürtme ucu) ile uygulaması kolaydır.

Metrekareye çok az malzeme kullanımı ve maliyet ile inanılmaz sonuçlar!

Kaplama kapasitesi:

100-150 nm/metrekare, yüzeyin emiciliği ve kendi yapısına göre farklılık gösterir.

Paketleme:

100ml; 1 litre; 5 litre; 20 litre

Kataloğ’u indirmek için tıklayınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: