Nano – Ahşap WO

Geleceğin Teknolojisi

Nano – Ahşap WO

Nano – Ahşap WO-100 Doğal ahşap

Nano – Ahşap WO-200 Boyalı ahşap

Nano – Ahşap nedir:
Ahşap, karton/mukavva ve kağıt koruması için özel olarak tasarlanmış bir formüldür.  Su bazlı bu kaplama,doğal ve boyalı ahşap için, saf etenol taşıyıcı kullanan görünmez, şeffaf ve çok ince bir kaplama sağlar.Her iki kaplama da çevre dostudur. Hemen hemen tüm ahşap malzemeler için uygundur ve su, farklı sıvılar, çamur, kir, kirleticiler, salgılar ve dahası gibi sıvıların emilimini engellemeye yardımcı olur.

Kaplama, kapladığı esneklik, yumuşaklık, rengi gibi ilk özelliklerini kesinlikle etkilemez ve belirli şartlar altında uzun süre aktif ve istikrarlı kalır – neredeyse malzemenin ömrünün tamamı boyunca.

Aşırı derece yıpranmış ve zarar görmüş yüzeylere püskürterek, zarar vermeden ve yapısında değişiklik yapmadan kolayca yenilenmelerini sağlayabilirisiniz.

Devrim bugün başlıyor – su tutmazlık etkisi çatlaklardan girip, kuruduğunda genişleme ya da ayrılmaya sebep olan sıvıların emilimini engellemeye yardımcı olur. Şarap, kola, meyve suyu, yemek yağları, makine yağları, kahve, çay, soslar, çamur, insan ve hayvan salgıları ve bir çok diğer kirleticiler Nano-Ahşap WO-100/200 uygulaması sonrası kolayca temizlenir.

Ne için tasarlandı?
MDF, Ipe, çam, laminant levha, meşe, şimşir, bambu, balsa, karton, kağıt ve dahası gibi bir çok ahşap çeşidi için tasarlanmıştır.Mobilya, mutfak, kapılar ve lento/pervaz endüstrisi, paletler, parkeler, döşemeler, bahçe mobilyaları, ev ve ahşap yapılar, çardaklar, çitler, gemiler, dekoratif kaplamalar, heykeller ve dahası için su ve diğer sıvıların emilmesini engeller, çamur, leke, kirletici ve salgıların yüzeyde kalmamalarını sağlar.

Nano – Ahşap nasıl işler?

Nano – Ahşap WO-100/200ahşap, karton ve kağıdı 25-100 nm’lik çok ince bir tabaka ile kaplar.

Bu kaplama bir kapatıcı sınıfında değerlendirilemez çünkü yüzeyi doldurmaktansa , yüzeyi nano boyutlarda parçacıklarla ( milimetrenin milyonda biri) kimyasal olarak yapışarak ve yüzeydeki en küçük birimlere dahi kendini yapıştırarak korur..

Koruma avantajları ve tipik özellikler

  • Kapladığı objenin uzun süreler temiz görünmesini sağlar ve koruyarak ömrünü uzatır, üstelik nesnedin yapısını  bozmaz.
  • Tutmazlık özelliği çeşitli kirleticilerin yüzeyin derinlerine işlemesine engel olur, böylece yüzey temizliği çok kolay bir hal alır.
  • Sıra dışı istikrarlı ve UV dayanıklılığı ahşabın kuruyup çatlamasına engel olur ve nesnenin dış direncini arttırır. Yağ, silikon, teflon ve diğer çözücüleri içeren diğer ürünler güneş ışığı, radyasyon ve hatta hava kirliliğine maruz kaldıklarında çözünürler ve kaybolurlar!
  • The “breathing” effect unique to Nano – Ahşap WO-100/200’ün eşsiz ”nefes alma” özelliği ahşabın yapısının uzun süre korunmasını sağlar. Günümüzde mevcut hiç bir malzeme bunu sağlamaz!
  • Kokusuz ve renksizdir, doğal içerik sahibi, zerili olmayan ve çevre dostu bir üründür.  
  • Boyamaya, tonlamaya, yağlamaya, yapıştırmaya ve verniklemeye olanak tanır.
  • Yiyecek tutulan yerler için güvenlidir CBA sertifika onaylıdır.
  • Kimyasal olarak yüksek derece PH dayanıklılığına sahiptir (konsantre alkalin hazırlıklarda sıra dışıdır).
  • Ortam sıcaklığında yapışır , ekstra bir enerjiye gerek duymaz.

 

Metrekare başına inanılmaz düşük maliyet ve az malzeme kullanımı ile inanılmaz sonuçlar!

Yağ, boya, vernik ve diğer emprenye malzemeleri ile karşılaştırıldığında Nano – Ahşap WO-100/200 :
Nano – Ahşap WO-100/200 kaplama yağ, boya, vernik ve diğer emprenye malzemeleri ile karşılaştırıldığında bir çok avantaja sahiptir.Güçlü UV istikrarı malzemenin uzun yıllar, genellikle nesnenin tam ömrü kadar aktif kalmasına olanak tanır. Diğer malzemeler sık sık uygulama tekrarı gerektirir ( yılda bir iki kez) ve hem ekonomik olarak hem de bakım maliyeti olarak masraflıdırlar.
Kaplama kapasitesi:

WO-100: 10-40 metrekare/litre, yüzeyin emiciliği ve yapısına bağlıdır.

WO-200: 80-120 metrekare/litre, yüzeyin emiciliği ve uygulama yöntemine bağlıdır.
Paketleme:

WO-100: 250 ml; 900 ml; 4 litre; 20 litre.

WO-200: 100 ml; 1 litre; 5 litre; 20 litre.

Kataloğ’u indirmek için tıklayınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: